Просте використання спеціальних можливостей в акушерстві та гінекології на ультразвукових апаратах серії Logiq E9 із технологією XDclear виробництва GE.

07.07.2015 | Автор: Ultrasound GE | Рубрика: Медицина и здоровье
0

Компанія GE Healthcare представила нову версію свого флагманського ультразвукового сканера для загальної візуалізації – систему LOGIQ E9, оснащену датчиками, побудованими за новою технологією XDclear. Нові можливості дозволяють збільшити глибину проникнення при обстеженні повних пацієнтів, підвищити чіткість зображень і достовірність діагностики.

Система LOGIQ E9 з датчиками XDclear дозволяє з легкістю оптимізувати робочий процес, допомагаючи в проведенні досліджень за допомогою передової системи візуалізації та протоколів сканування. Засоби експертного рівня, розроблені спеціально для Вас, повністю змінять Ваше уявлення про можливості ультразвуку. Тепер Ви можете отримувати зображення відмінної якості незалежно від особливостей статури пацієнта завдяки поєднанню гнучкої акустичної архітектури і нової технології датчиків XDclear.

Ультразвукова візуалізація – один з найважливіших методів діагностики та вибору варіантів лікування, тому першорядне значення мають якість зображень, клінічні можливості і точність процедур. Удосконалення платформи LOGIQ E9, яка тепер включає технологію XDclear, що відповідає очікуванням клієнтів. Обладнання було  доповнене  інноваційними функціями, щоб допомогти фахівцям у вирішенні повсякденних проблем, пов’язаних з ультразвуковими дослідженнями.

Підвищення якості зображення завдяки вдосконаленню акустичного модуля та нових датчиків 1-6 і 2-9 на базі технології XDclear дають можливість при високій чіткості зображення по всьому полю огляду збільшити глибину проникнення від 2-4 см.

Крім цього нова версія УЗД апарату LOGIQ E9 з технологією XDclear включає новаторські можливості візуалізації з функцією B-Flow, яка дозволяє аналізувати гемодинаміку без використання доплерографії і тим самим уникнути недоліків цього методу при дослідженні кровотоку.

Оптимізація робочого процесу по вдношенню до попередньої версії відрізняється не тільки більшою діагоналлю монітора та більш потужним обчислювальним блоком і поліпшеною ергономікою. Крім цього, GE Healthcare доповнила новий апарат такими засобами оптимізації робочого процесу як функція порівняння «Помічник» і пакет програмних засобів для підвищення продуктивності досліджень молочних залоз та щитовидної залози.

Об’ємна Навігація. Новий УЗД сканер LOGIQ E9 на базі технології XDclear дозволяє працювати в режимі об’ємної навігації (Volume Navigation), можливості якого розширені за рахунок нових інструментів і аксесуарів, а також автоматичного обліку даних комп’ютерної томографії.

Якщо Вас цікавить – звертайтесь за посиланням:
http://www.protech-solutions.com.ua/category_77/object_208

Trustlink2_468x60

Автор: Ultrasound GE

Количество статей, опубликованных автором: 1. Дополнительная информация об авторе появится вскоре.

Добавить комментарий

Для отправки комментария вы должны авторизоваться.